ورود به سامانه

سامانه ارسال و دریافت پیامک SMS فناوران سابین خراسان

امروزه با گسترش مشاغل ،امر معرفی وتبلیغات مشاغل یکی از مهمترین وشاید اصلی ترین امور اجرایی توسط صاحبان مشاغل می باشد .از طرفی کارفرمایان برای تبلیغ نیازمند انتخاب رسانه بر اساس بودجه در دسترس و هم چنین اثرگذاری این تبلیغات هستند.

رسانه های قدیمی همچون روزنامه،رادیو وتلویزیون رسانه هایی گران محسوب می گردند.

با گسترش فناوری وحضور تلفن همراه واینترنت وتبدیل شدن آنها به رسانه های جدید وپراستفاده،دریچه ای جدیدبرای تبلیغ محصولات وخدمات،با تاثیر گذاری بالا وهزینه های کم،پیش روی موسسات وشرکت ها باز شده است.

پیامک سابین با دارا بودن یک SMS GateWay اختصاصی مخابرات امکان واگذاری خطوط اختصاصی دریافت و ارسال اس ام اس تحت وب را برای کاربران عزیر در سراسر جهان با کم ترین هزینه و بالاترین سرعت با امنیتی عالی فراهم نموده است.

برای دریافت پنل نمایندگی نام دامین مورد نظر خود را به شرکت معرفی و سایتی شبیه به www.sabasms.net برای شما در نظر گرفته می شود که به غیر از پنل کاربری ، دارای قسمت مدیریت جهت احاطه کامل پنل ارسال اس ام اس می باشد.

در این روش هر کاربر در سایت شما دارای اعتبار ریالی می باشد که با ارسال اس ام اس از اعتبار وی کسر می گردد.
هر کاربر میتواند در صورت نیاز خط پیام رسانی برای خود در داخل پنل فعال سازد.

  تست سامانه پیامک قبل از خرید

تاريخ ثبت : 19 مرداد 1394 ساعت 20 و 48 دقیقه

 

مشتری گرامی شما میتوانید با وارد شدن به صفحه ورود، و استفاده از نام کاربری و کلمه عبور زیر وارد نسخه آزمایشی سامانه شوید و همه امکانات آن را قبل از ثبت نام و دریافت پنل مشاهده کنید. لازم به توضیح است ، این سامانه تحت وب بوده و جهت ارسال پیامک نیازمند هیچ گونه دستگاه فیزیکی و سیم کارت و همچنین اتصال مداوم به اینترنت و . . . نمی باشد . جهت استفاده از نسخه تست سامانه از اطلاعات زیر استفاده نمایید .

 نام کاربری : demo

رمز عبور : demo

در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در مورد سامانه و نوع استفاده از سامانه ، با تلفن های واحد فروش و پشتیبانی تماس حاصل نمایید .

 

ورود به وب سایت رسمی فناوران سابین خراسان

شما میتوانید با کلیک بروی لینک زیر و اتصال به درگاه بانک های عضو شتاب ,شارژ پنل اس ام اس خود را آنلاین افزایش دهید.(پذیرنده تمامی کارتهای عضو شتاب)

امکان افزایش موجودی از طریق کارتهای عضو شتاب